ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ سحرگاه امروز در ساوه؛ یک متجاوز به عنف در ملا عام به دار مجازات آویخته شد

مرد جوانی در ساوه به نام ( م – سلامت) که اقدام به تجاوز به عنف بوسیله زور و تهدید کرده بود، سحرگاه امروز (سه‌شنبه) ‌در میدان خلیج فارس این شهر و در ملا عام به دار مجازات آویخته شد.
 
به گزارش ساوه حوادث دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساوه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه این شرور حدود دو سال پیش با توسل به زور و تهدید به وسیله چاقو به یک منزل شخصی وارد و با تجاوز به یک زن، مرتکب زنای به عنف گردیده بود، گفت: پرونده این فرد که مرتکب زنای به عنف شده بود در شعبه اول دادگاه کیفری استان مرکزی رسیدگی شده و قضات این شعبه رای به اعدام متهم دادند.

حجت الله درودگر قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با متجاوزان به عنف را در اعدام ملا عام مورد تاکید قرار داد و افزود: رای صادره از دادگاه کیفری استان مرکزی پس از اعتراض متهم در شعبه 31 دیوان عالی کشور مورد تائید قرار گرفت و از آنجائیکه قضات خواستار اعدام در ملا عام داشته بودند لذا با موافقت ریاست قوه قضائیه این متهم در ملا عام به دار مجازات آویخته شد.
 
 وی در مورد همدستان این مجرم نیز گفت: این فرد به همراه دو تن دیگر مرتکب این جرم شدند اما فرد اعدامی به عنوان سردسته این افراد با شناسایی بانوانی که به صورت مجرد زندگی می کردند آنها را شناسایی و مرتکب زنای به عنف می شدند.
 
 درودگر خاطر نشان کرد: حکم اعدام دو تن دیگر نیز صادر شده است اما هنوز آماده اجرا نیست.
 
 گفتنی است پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و قرائت رای صادره و با حضور ریاست دادگستری، دادستان و جمعی از مسوولان نظامی و انتظامی حکم صادره اجرا شد.
نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۸ آذر ۱۳٩٠
تگ ها: