ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ وضعیت مجروحان سانحه رانندگی محور ساوه- همدان رضایت‌ بخش اعلام شد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوه گفت: وضعیت جسمی و روحی مجروحان سانحه رانندگی صبح امروز/سه شنبه/ محور ساوه- همدان مطلوب و رضایت‌ بخش است.


حبیب الله رضایی افزود: بر اثر وقوع این سانحه رانندگی که بین یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه کامیون در محور ساوه – همدان به وقوع پیوست؛ پنج نفر کشته و شش نفر زخمی شدند.

وی با اشاره به اینکه مجروحان این حادثه به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند، اظهار داشت: سه نفر از حادثه دیدگان (شامل دو میانسال و یک کودک پنج ساله) بصورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند.

وی بیان کرد: هم اکنون دو نفر دیگر از مجروحان این واقعه که میانسال هستند دچار شکستگی اندام شده که امشب به اتاق عمل منتقل می شوند و یکی دیگر از این آسیب دیدگان به علت مشکل ارتوپدی به بیمارستان ولیعصر (عج) اراک اعزام شد.

رضایی گفت: وضعیت عمومی این افراد مطلوب است و طی دو تا سه روز آینده از بیمارستان ترخیص خواهند شد.

حوالی ساعت شش روز سه شنبه تصادفی بین یک دستگاه کامیون و یک دستگاه مینی بوس در محور قدیم ساوه – همدان و در 10 کیلومتری ساوه به وقوع پیوست که به گفته فرمانده انتظامی این شهرستان کارشناسان راهنمایی و رانندگی علت این حادثه را بی احتیاطی و انحراف به چپ راننده کامیون نسبت به مینی بوس اعلام کرده اند.

محور قدیم ساوه - همدان یکی از سانحه خیزترین محورهای ارتباطی کشور محسوب می شود

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٧ آبان ۱۳٩٠
تگ ها: