ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ 378 دستگاه تلفن همراه قاچاق در ساوه کشف و ضبط شد

متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مقامات قضایی شد


ماموران یگان امداد شهرستان ساوه با توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو تعداد 378 دستگاه تلفن همراه قاچاق را کشف و ضبط کردند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اعلام این خبر افزود: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در اتوبان جدید کربلا به یک‌دستگاه خودروی ساواری پژو که با سرعت بالا به سمت ساوه در حرکت بود مظنون شده و به راننده دستور ایست می‌دهند که راننده با پرتاب میخ‌های چهار پر بر روی جاده متواری می‌شود.

 

سرهنگ مصطفی ویسمه ای اضافه کرد‌: ماموران در ادامه تعقیب این خودرو با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر کردند که راننده همچنان بدون توجه به ایست ماموران وارد شهر ساوه شده و پس از برخورد با یک‌دستگاه پراید ، عابری را در بلوار شهید فهمیده زیر گرفته و مجروح کرد.

 

وی اظهار داشت : با تلاش ماموران، خودرو در کمربندی همدان متوقف شده و با دستگیری راننده 26 ساله‌ای که اهل یکی از استان‌های غربی کشور است، تعداد 378 دستگاه تلفن همراه، بیش از یک‌هزار عدد لوازم جانبی تلفن همراه قاچاق، یک دستگاه بیسیم دستی و تعداد 300 عدد میخ چهار پر را کشف و ضبط کردند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٩
تگ ها: