ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ تکمیلی : قاتل مسلح فراری از ساوه ، در کرج دستگیر شد

به گزارش دریافتی ساوه حوادث رییس پلیس آگاهی استان های تهران والبرز گفت: فردی که با شلیک به سوی اعضای یک خانواده در ساوه ، دو نفر از آنها را کشته و پنج نفر دیگر را زخمی کرده و متواری شده بود ، در کرج دستگیر شد.


سرهنگ حمیدرضا گل صباحی افزود: ‌درپی دریافت یک فقره نیابت قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان ساوه ، مبنی بر اینکه فردی به نام 'مهرداد' در تاریخ بیستم بهمن ماه سال جاری درپی درگیری با اعضای خانواده ای ، با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی و دو نفر را به قتل رسانده و 5 نفر دیگر را نیز مجروح کرده و به کرج گریخته است، شناسایی و دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.
وی افزود: باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع ، اکیپ ویژه ای از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی این پلیس به همراه ماموران اعزامی از پلیس آگاهی شهرستان ساوه ، اقدامات ویژه خود را آغاز کردند.
گل صباحی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی متوجه شدند که قاتل فراری در یکی از محلات شهرستان کرج مخفی شده است که با تلاش شبانه روزی و به دست آمدن سرنخ هایی ، محل اختفای وی نیز شناسایی شد.
رئیس پلیس آگاهی استان تهران اظهار داشت:‌ با احتمال اینکه قاتل فراری مسلح به سلاح گرم باشد ، ماموران پلیس آگاهی استان تهران و شهرستان ساوه با رعایت اصل غافلگیری در عملیاتی بدون اینکه فرصت هیچگونه عکس العملی به وی دهند ، او را دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح کلاشینکف با خشاب مربوطه ، دو قبضه قمه و یک عدد ساتور بزرگ کشف کردند.
گل صباحی اضافه کرد: قاتل فراری پس از دستگیری به پلیس آگاهی منتقل و در تحقیقات و بازجوئی ها صراحتاً به قتل دو نفر و مجروح کردن پنج نفر دیگر با استفاده از سلاح کشف شده اعتراف کرد.
قاتل اذعان داشته که ‌به دلیل مسائل و اختلافات خانوادگی با این افراد درگیر شده و پس از تیراندازی به سوی آنها ، محل را ترک کردم و به کرج گریختم.
رئیس پلیس آگاهی استان تهران در پایان با اشاره به اینکه یکی از مجروحان حادثه در کما به سر می برد گفت: ‌متهم دستگیرشده با تشکیل پرونده جهت تعیین تکلیف تحویل دستگاه قضایی شهرستان کرج شد.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٩:٠٩ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٩ اسفند ۱۳۸٩
تگ ها: