ساوه حوادث

اخبار حوادث شهرستان ساوه

+ فرمانده انتظامی ساوه از افزایش 220 درصدی کشفیات در این شهرستان خبر داد

وی همچنین از دستگیری 2 نفر از سارقین سیم برق در حین سرقت خبر داد 


فرمانده انتظامی ساوه از افزایش 220 درصدی کشفیات در این شهرستان خبر داد و افزود: در سال گذشته 1731 مورد سرقت گزارش شده بود که تنها 499 مورد آن کشف گردید ولی در 10 ماهه نخشت سال‌جاری 1369 مورد سرقت صورت گرفته اما، 1476 مورد منتهی به کشف شده است که این آمار افزایش 220 درصدی کشفیات و کاهش 20 درصدی وقوع آن را نشان می دهد.

 

 

به گزارش ساوه حوادث سرهنگ مصطفی ویسمه‌ای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طی سالجاری تعداد 11 فقره قتل در ساوه بوقوع پیوسته  که با تلاش ماموران خدوم انتظامی هر 11 مورد شناسایی و 10 مورد آن منجر به دستگیری قاتل و یک مورد نیز چون از تبعه افغانستان بوده متواری شده است.

 

وی با بیان اینکه  تعداد 4532 قطعه تجهیزات دریافت از ماهواره در طی سال‌جاری در شهرستان کشف و ضبط شده است، ادامه داد: این میزان در مدت مشابه سال گذشته 1461 قطعه بوده است که نشان دهنده رشد 209 درصدی در خصوص کشف تجهیزات ماهواره ای را دارد.

 

وی ادامه داد‌: در راستای کاهش مفاسد اخلاقی در فضای مجازی و ماهواره در یک هفته اخیر بیش از دو هزار سی دی غیر مجاز مبتذل و مستهجن و 650 عدد تجهیزات ماهواره از 5 نفر اعضای باند تهیه‌، توزیع و نصب تجهیزات گیرنده‌های ماهواره ای کشف و ضبط گردید.

 

ویسمه‌ای با بیان اینکه در این مدت 633 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان دستگیر شده‌اند‌، تصریح کرد : از دستگیر شدگان 75 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و به مقامات قضایی معرفی شدند؛ همچنین در خصوص مشروبات الکلی نیز 12166 بطری انواع مشروبات الکلی کشف و ضبط گردید و تعداد 269 نفر نیز به جرم کلاهبرداری دستگیر گردیدند.

 

وی همچنین از دستگیری 2 نفر از سارقین سیم برق در حین سرقت خبر داد و افزود : 2 نفر از سارقین سیم برق که چندین فقره سابقه سرقت داشتند و در لحظه دستگیری کلیه ابزار برش سیم برق را نیز به همراه داشتند دستگیر شدند که تا این لحظه به 40 فقره سرقت از شبکه‌های هوایی در شهرستان به ارزش 300 میلیون ریال اعتراف کرده که همراه خریداران اموال مسروقی از آنان تحویل مراجع قضایی شدند.

نویسنده : علی فرقانی ; ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢ بهمن ۱۳۸٩
تگ ها: